عایق رطوبتی

پوشش های مناسب ساختمان در برابر رطوبت و آب را عایق رطوبتی گویند. این نوع عایق ها بسیار مناسب برای مکان هایی با رطوبت بسیار بالا هستند.

استفاده از این محصول عمر ساختمان را بیشتر و حتی به مقاوم تر شدن ساختمان نیز کمک می کند.

عایق های از اتلاف انرژی بسیار جلوگیری می کنند. همچنین جلوگیری از زنگ زدی، ایجاد کپک  قارچ، ترکیدگی لوله ونشت هم مناسب و کاربردی هستند.

 

انواع عایق های رطوبتی

 

این محصول در مکان هایی مانند؛ آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه استفاده می شود.

همچنین  برای تزئین گلدان ها و قطعات سفالی ،منبع آب، انواع استخر، آب بندی و محافظت درب های چوبی، چسباندن سنگ های لق، آب بندی و بند کشی درز کاشی ها، سقف های ایرانیتی و شیروانی با رنگ آمیزی مختلف نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

بسته به نوع کاربرد و فضای مورد استفاده انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

  • عایق پلیمری
  • عایق  پیش ساخته
  • عایق  استخر
  • عایق مایع
  • عایق  نانو
  • ایزوگام
  • عایق قیر و گونی
عایق رطوبتی

عایق رطوبتی

 

 

عایق های رطوبتی بر اساس اجرا به چند نوع تقسیم می شوند؟

عایق سرد اجرا

برای اجرای این نوع عایق از روش های RCI و MCI استفاده می شود. اجرا این دو روش نیز در گروه سرد اجرا مورد توجه می باشد. معمولاً با مخلوط کردن مایع و جزء پودری با استفاده از غلطک رنگرزی و قلم مو اقدام به اجرای عایق بندی می کنند.

عایق گرم اجرا

در این نوع عایق بندی به شعله و گرم کردن نیاز است. قیرگونی و ایزوگام به عنوان عایق های گرم اجرا شناخته شده اند. برای چسبیدن قیرگونی و ایزوگام به لایه های زیرین، وجود حرارت و گرمای بالا ضروری می باشد. این دو عایق دارای چسبندگی و مقاومت فوق العاده بالایی هستند. قیر و گونی به عنوان یک پوشش ضد آب دارای طرفدارانی می باشد.

 

سخن پایانی

مجموعه وستا شیمی با سابقه ای طولانی در تولید انواع  چسب کاشی، چسب سرامیک،چسب پرسلان، چسب بتن، چسب آب بندی، آب بندی استخر، چسب بلوک سبک، چسب هبلکس، چسب ضد اسید، ملات ضد اسید، عایق رطوبتی، پودر بند کشی، چسب اپوکسی، زرین اپوکسی، کاهگل، گروت، خمیر کاشت میلگرد، پرایمرساختمانی، پرایمررنگ، پرایمرکاغذ دیواری، چسب سنگ، چسب اسلب، آب بندی پشت بام با بهترین کیفیت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در حین خرید با شماره های مجموعه وستا شیمی اسپادانا تماس حاصل فرمائید.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
وستا شیمی اسپادانا
Product Name
عایق رطوبتی