درباره وستا شیمی

وستا شیمی اسپادانا

شرکت وستا شیمی اسپادانا با توکل به خداوند متعال و با بهره گیری از تجارب پرسنل متخصص و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، تولید مواد شیمیایی ساختمانی با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و همکاری با موسسات علمی و پژوهشی کشور باعث افزایش کیفیت محصولات این شرکت گردیده است.

شرکت وستا شیمی اسپادانا، با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد .

این شرکت دامنه وسیعی از محصولات از قبیل چسب های کاشی و سرامیک، پودرهای بندکشی، رزین ها، مواد آب بند، روانسازها، ملات های آماده و پوشش ها را درگستره فعالیت خود تولید می نماید .

در زمینه تولید چسبهای کاشی و سرامیک این شرکت اولین دارنده نشان استاندارد در سطح استان اصفهان بوده و با همت پرسنل مجرب خودتوانسته است به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشتاز و مطرح محصولات شیمیایی ساختمانی، محصولات خود را به اقصی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه عرضه نماید.

همچنین این شرکت در راستاي انجام وظيفه و رسالت خود در  تولید انواع مواد شیمیایی ساختمانی ، با هدف جلب اعتماد و افزایش رضایت مشتریان، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات خود را در دستور کار قرار داده است.

اين شرکت در راستای افزايش سهم بازار،ضمن استقرار سيستم‌ مديريت کيفيت، بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 ، برای دستیابی به اهداف خود، سياست هاي زير را با جدیت دنبال مي نمايد:

مديريت ارشد اين سازمان ، خود را متعهد به اجراي اين خط مشي مي داند  و از درک و اجراي صحيح خط مشي توسط تمامي کارکنان به صورت مداوم اطمينان حاصل مي نمايد.

روش تحویل محصول در شرکت وستا شیمی اسپادانا

این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان، هماهنگی های لازم در خصوص نحوه ی تحویل سریع و سالم سفارشات دریافتی مشتریان را ضمن هماهنگی و دریافت تأییدیه ایشان، به انجام می رساند.

سیاست ها و اهداف شرکت وستاشیمی اسپادانا

این شرکت با بهره گیری از فن آوری روز و استفاده از تکنولوژی های برتر صنعت شیمی ساختمان، همراه با استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده، جلب رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف خود قرار داده و با اعتقاد به ارائه محصول با کیفیت که همانا بهترین تبلیغ برای شرکت و رمز ماندگاریست، به فعالیت خود ادامه می دهد..

سه مزیت محصولات شرکت وستاشیمی اسپادانا نسبت به محصولات دیگر شرکت ها

در روزگار کنونی، محصولات خارجی که از سایر کشورها وارد می گردند به دلیل هزینه های اضافی دارای قیمتی بسیار بالا می باشند که برای مشتریان غیراقتصادی است. این شرکت با تولید محصولاتی مشابه محصولات وارداتی از شرکت های اروپایی و غیره، توانسته است محصولاتی با همان کیفیت و قیمت مناسب و در زمان بسیار کوتاهی تولید و به مشتریان عرضه نماید.

ارزش های سازمانی
اهداف کلان
بیانیه مأموریت

شرکت وستاشیمی اسپادانا، تولید کننده مواد شیمیایی ساختمانی، با استفاده از دانش و تکنولوژی روز، پایبندی به چشم انداز و اهداف کلان تدوین شده سازمانی را سرلوحه قرار داده و در راستای آنها گام های پایدار و موثری را بر می دارد.

وستا شیمی

اهداف و چشم انداز ما

وستا شیمی اسپادانا

شرکت وستا شیمی اسپادانا با توکل به خدا و با بهره گیری از تجارب پرسنل متخصص و استفاده از تکنولوژی  های روز دنیا، تولید مواد شیمیایی ساختمانی با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و همکاری با موسسات علمی و  پژوهشی کشور باعث افزایش کیفیت محصولات این شرکت گردیده است.

(برای اطلاعات بیشتر درباره مواد شیمیایی ساختمانی مقاله مواد شیمیایی ساختمان چیست؟ را مطالعه کنید.)

از زاویه دیده ما نگاه کنید..!

شرکت وستا شیمی اسپادانا، با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد.

این شرکت دامنه وسیعی از محصولات از قبیل چسب های کاشی و سرامیک، پودرهای بندکشی، رزین ها، مواد آب بند، روانسازها، ملات های آماده و پوشش ها را درگستره فعالیت خود تولید می نماید.

از زاویه دیده ما نگاه کنید..!

شرکت وستا شیمی اسپادانا، با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد.

این شرکت دامنه وسیعی از محصولات از قبیل چسب های کاشی و سرامیک، پودرهای بندکشی، رزین ها، مواد آب بند، روانسازها، ملات های آماده و پوشش ها را درگستره فعالیت خود تولید می نماید.

جلب رضایت و خشنودی مشتریان

شرکت وستا شیمی اسپادانا، با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد.

اولین شرکت دارنده نشان استاندارد ملی در زمینه تولید چسب های کاشی و سرامیک در استان اصفهان.
پرسنل متخصص

استفاده از پرسنل مجرب برای دیدی باز و تولیدی معقول

تکنولوژی

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و تولید محصولات با کیفیت

موسسات علمی

همکاری با موسسات علمی و پژوهشی کشور